Pradėjus vesti tekstą pasirodys paieškos pasiūlymai. Peržiūrėkite juos naudodami rodykles aukštyn ir žemyn. Norėdami pasirinkti, paspauskite įvesties mygtuką (Enter). Jei pasirinksite frazę, ji bus pridėta prie paieškos laukelio teksto. Jei pasirinksite nuorodą, naršyklė pereis į tą puslapį.
Bendruomenės politika
Svečias

Ar atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika taikoma mano užsakymui COVID-19 pandemijos metu?

Patarimas: kad galėtumėte atšaukti dėl Atsakomybę lengvinančių aplinkybių, turite atitikti tam tikras sąlygas, tačiau visada galite atšaukti pagal šeimininko nustatytas atšaukimo taisykles. Ieškodami būstų, naudokite lankstumo atšaukiant filtrą, kad būtų paprasčiau išsirinkti geriausiai jums tinkančią viešnagę.

Oficialiame mūsų straipsnyje išsamiai paaiškinta, kaip atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika taikoma atšaukimų dėl COVID-19 atvejais.

Štai santrauka, padėsianti nuspręsti, ar jūsų užsakymas atitinka kriterijus.

Jei užsakymą pateikėte iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), jis atitinka kriterijus, jei tenkinamos visos toliau nurodytos sąlygos

  • jūs atvykstate per ateinančias 45 dienas;
  • ir jūs dar neatšaukėte;
  • ir jūs dar neatvykote;
  • ir pandemija neleidžia jums užbaigti užsakymo.

Jei užsakymas atitinka visas šias sąlygas, galite jį atšaukti savo iniciatyva ir proceso metu jums bus pateikti atšaukimo ir pinigų grąžinimo variantai. Kad galėtumėte atšaukti pagal šias taisykles, turėsite dokumentais pagrįsti arba patvirtinti, kad negalite pasinaudoti turimu užsakymu dėl COVID-19.

Jei užsakymą pateikėte iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), jis atitinka kriterijus, jei tenkinamos visos toliau nurodytos sąlygos

  • jūs atvykstate per ateinančias 14 dienų;
  • ir jūs dar neatšaukėte;
  • ir jūs dar neatvykote;
  • ir jūs ar kitas jūsų kelionės dalyvis šiuo metu yra užsikrėtęs COVID-19.

Jei visa tai galioja jūsų atveju, galite atšaukti susisiekę su mūsų bendruomenės aptarnavimo komanda. Paprašysime pagrįsti tai dokumentais (pvz., COVID-19 testo rezultatu), kai tai leidžiama pagal teisės aktus. Be to, jūsų paskyra bus laikinai užblokuota, kad nebūtų galima pateikti naujų užsakymų, o visi per ateinančias 14 dienų vyksiantys užsakymai bus atšaukti.

Jei neatitinkate kriterijų, bet vis tiek atšauksite, pinigų grąžinimas jums priklausys nuo šeimininko nustatytų atšaukimo taisyklių. Prieš jums patvirtinant atšaukimą, parodysime konkrečią grąžintiną sumą. Tokiu atveju išmokos šeimininkams ir pinigų grąžinimas svečiams atliekamas pagal šeimininko nustatytas atšaukimo taisykles, su kuriomis sutikote pateikdami užsakymą.

Pastaba: atšaukus užsakymą, Airbnb išmoką šeimininkui ir išmoką svečiui (jei tokios priklauso) išsiunčia vadovaudamiesi šeimininko nustatytomis atšaukimo taisyklėmis. Dėl šios priežasties užsakymų, atšauktų prieš paskelbiant apie aprėptį arba ją išplečiant, tinkamumas nebus pakartotinai nagrinėjamas.

Papildomos galimybės, jei jūsų užsakymas neatitinka kriterijų

Jei esate lankstūs ir galite keisti savo planus, pagalvokite apie galimybę susitarti su šeimininku pakeisti užsakymą nukeliant jo vykdymą į vėlesnę dieną.

Taip pat galite susisiekti su šeimininku ir paprašyti papildomo pinigų grąžinimo. Jei šeimininkas sutiks, jis galės pasinaudoti Problemų sprendimų centru, kad saugiai pervestų jums pinigus.

Jei jau atšaukėte užsakymą arba atvykote, galite susisiekti su mūsų bendruomenės aptarnavimo komanda ir gauti pagalbos.

Atkreipkite dėmesį, kad kitokios taisyklės taikomos vidaus užsakymams žemyninėje Kinijoje ir Luxe arba Luxury Retreats užsakymams.

Ar šis straipsnis padėjo?

Susiję straipsniai

Gaukite pagalbos, susijusios su jūsų užsakymais, paskyra ir kt.
Prisijunkite arba užsiregistruokite