
Ki Vestas: būstų su terasa nuoma atostogoms
Raskite ir užsisakykite išskirtinius būstus su terasa per Airbnb
Ki Vestas: trumpa statistika apie būstus su terasa

Iš viso būstų atostogoms
Ki Vestas | Peržiūrėkite 1 270 atostogų būstų

Kainos už naktį – nuo
Ki Vestas: čia būstų atostogoms kaina prasideda nuo 79 € už naktį be valstybinių ir platformos mokesčių

Patikrinti svečių atsiliepimai
Daugiau nei 47 870 patikrintų atsiliepimų, kad būtų lengviau išsirinkti

Šeimoms tinkami atostogų būstai
830 papildomas erdves ir vaikams tinkamus patogumus siūlančių būstų

Atostogų būstai, kuriuose galima apsistoti su augintiniais
Raskite 450 būstų, kuriuose galima apsistoti su augintiniais

Atostogų būstai su baseinu
1 010 būstų su baseinu

Nuomojami būstai, kuriuose yra specialiai darbui skirta vieta
710 būstų yra specialiai darbui skirta vieta

Wi-Fi prieiga
Ki Vestas: 1 250 čia siūlomų atostogų būstų yra su Wi-Fi prieiga

Populiarūs patogumai svečiams
Nuomojamuose būstuose apsistojantiems svečiams patinka Virtuvė, Wi-Fi ir Baseinas (Ki Vestas)

Vidutinis įvertinimas: 4,8
Ki Vestas: čia siūlomus būstus svečiai vertina labai gerai – vidutiniškai skiria 4,8 iš 5!
Ki Vestas: geriausiai įvertinti būstai su terasa
Svečiai puikiai įvertino šių būstų su terasa vietą, švarą ir kitas savybes.

Nuostabi romantiška privati vila, žingsniai nuo Duvalio!
Įsikūręs už 20 jardų nuo istorinės Duval gatvės pačioje Kivi Vesto senamiesčio širdyje, su nemokama... PRIEŠAI esančia AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO aikštele (4 vietos), kurioje vieta skiriama pirmiau atvykusiam asmeniui. Visiškai renovuotoje, gražioje, erdvioje ir privačioje dviejų aukštų viloje patogiai gali miegoti 4 asmenys. Nauji baldai, nemokamas spartusis Wi-Fi, 65 col. išmanieji televizoriai, ledo gaminimo aparatas, elektrinis židinys dideliame pagrindiniame kambaryje, vešlus vidinis kiemas su sodu ir bendras nedidelis baseinas. Siūlome 2 kavos / arbatos stoteles. Iki visko galima nueiti pėsčiomis – būtiniausių prekių parduotuvės, „CVS“, barai, restoranai ir pramogos.

Kondominiumas prie vandens, su prieplauka ir baseinu, netoli Duval gatvės
Atsipalaiduokite virš visko šiame erdviame, viršutiniame aukšte esančiame bute prie vandens Kivesto centre, kuris suteikia papildomą privatumą ir iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į prieplauką. Puikiai tinka šeimoms ir grupėms. Mėgaukitės pilnai įrengta virtuve, atvira svetaine ir privačiu balkonu. Yra prieplauka su žuvų valymo stotimi ir ledo aparatu, puikiai tinkanti plaukioti laivu ir žvejoti. Įsikūręs maždaug už 1 mylios nuo Duval gatvės, restoranų ir naktinio gyvenimo vietų ir už 10 minučių nuo EYW oro uosto, su šildomu baseinu, tiki zona, kepsninėmis, automobilių stovėjimo aikštele ir saugiu įėjimu.

Pilnai renovuotas 2/2 vonios butas su bendru baseinu!
**Visiškai naujas skelbimas** Sveiki atvykę į „Captains Choice“ - GRAŽIAUSIAS būstas „Sunrise Suites Key West“, butas 302. Atogrąžų vėjas, saulėlydžio vaizdai ir „Key West“ žavesys laukia, kai užsisakysite viešnagę šiame nuostabiame visiškai renovuotame dviejų miegamųjų, dviejų vonios kambarių bute „Kapitono pasirinkimas“. Svarbiausi akcentai: išmanieji televizoriai kiekviename kambaryje Keurig Nauja nerūdijančiojo plieno virtuvė/prietaisai Butas, pilno dydžio skalbyklė/džiovyklė Įsikūręs netoli restoranų, patogumų parduotuvės ir Smathers paplūdimio Užpakalinis vienetas Viena nemokama vieta

Atogrąžų garnių prieglobsčio vieta su sūkurine vonia ir baseinu
Sveikiname prisijungus prie mūsų unikalios ir žavingos Airbnb platformos. Ši jauki poilsiavietė siūlo puikų komforto ir stiliaus derinį, kuriame yra privati veranda, kurioje galite atsipalaiduoti ir mėgautis salos vėjeliu. Po tyrinėjimo dienos pasinerkite į gaivų baseiną arba atsipalaiduokite privačioje sūkurinėje vonioje. Mėgaukitės skaniu maistu ant kepsninės ir mėgaukitės ramia viešnage išskirtinėje erdvėje. Nesvarbu, ar esate čia tam, kad atsipalaiduotumėte, ar tyrinėsite, mūsų namuose rasite viską, ko reikia nepamirštamai Key West išvykai!

Nuostabus vaizdas į vandenyną rojuje, netoli Key West
Tai rojus! Pabuskite nuo švelnaus vėjo ir paukščių, dainuojančių tiesiai už jūsų balkono. Stebėkite saulėtekį virš vandenyno ir mangroves iš savo privataus balkono. Mėgaukitės privatumu, kai pradėsite dieną, tada leiskitės atrasti viską, ką gali pasiūlyti Key West: vandens sportas, nuostabios parduotuvės, skanus maistas, istorija visur ir dar daugiau! Nuosavybės ypatybės: baseinas, sūkurinė vonia, geltonuodegių baras ir virtuvė bei automobilių stovėjimo aikštelė. Paplūdimio reikmenys: aušintuvai, snorkelio įranga ir paplūdimio rankšluosčiai.

Ispanų karalienė @Venture Out
Patirkite nuostabius Floridos raktus ir apsistokite populiarioje „Venture Out“ privačioje bendruomenėje, esančioje „Cudjoe Key“. Naujai įrengtas dviejų miegamųjų, 2 vonios kambarių namas patikrina visus langelius, kad matytųsi puikios Floridos raktų atostogos. Saulės nušviestas atvirų grindų planas leidžia šeimai praleisti savo brangų laiką kartu gaminant maistą ir pramogaujant. Įskaičiuotos dviejų-2 asmenų baidarės ir 4 dviračiai ** * Atkreipkite dėmesį, kad įeidami į parką svečiai turi tiesiogiai sumokėti 125 $ įėjimo į kurortą mokestį ***

Istorinis Cigarų namas. 3-iojo aukšto apartamentai su virtuve
Butas įsikūręs istoriniame Island City House viešbučio „Cigar House“. 12 blokas yra trečiame aukšte ir yra vienas iš labiausiai pageidaujamų butų visame viešbutyje. Iš jūsų privataus balkono atsiveria vaizdas į baseiną. Vos už 3 kvartalų nuo Duval gatvės, todėl viskas yra labai arti, tačiau pakankamai ramu, kad galėtum gerai išsimiegoti. Turėsite atskirą įėjimą ir galėsite naudotis visais viešbučio patogumais. Erdvė – tai privatus 1 kambario būstas su virtuve ir NAUJA sofos lova (2023-12). Senamiestyje viską pasieksite pėsčiomis.

Mansarda Paradise
Coconut Mallory yra privati pakrantės bendruomenė, teikianti kurorto patogumus. Šokite į vieną iš dviejų vietoje esančių baseinų ir atsivėsinkite po saulės spinduliais Smathers paplūdimyje, didžiausiame viešame paplūdimyje „Key West“ vos už 2 mylių. Svečiams taip pat yra sūkurinė vonia ir iškylos zona su kepsninėmis. Šiame bute yra dviejų miegamųjų dviejų vonia. Jame taip pat yra dvi automobilių stovėjimo aikštelės už gatvės ribų. *Pagrindinė vonia negali būti naudojama bendruomenėje, nes kituose skyriuose anksčiau įvyko nuotėkis.

Ant kranto esantis Ankoridžo namas su valčių dubeniu ir rampa!
Sveiki atvykę į Paradise! Apsistokite nuostabiuose Raktuose ir gražiuose namuose ant kranto su valčių dubeniu ir rampa savo laivui. Nuosavybės aikštelė yra beveik akras su kitu nuomojamu namu ir vis dar labai erdvus (ieškokite Haven House, kad rezervuotumėte abu namus, jei yra). Stulbinantys panoraminiai vaizdai į vandenį, saulėtekis ir saulėlydis. Žingsniai nuo vandenyno vandens. Atsivežkite arba išsinuomokite žvejybą ir nardymo su vamzdeliu įrangą netoliese, kad galėtumėte žvejoti iš karto ir mėgautis povandeniniu kraštovaizdžiu!

Naujas vandens namelis 2 miegamieji 1 vonia su pilnai įrengta virtuve
Ši klubo vieta yra naujas būsto būstas. „Aqua Lodge“ yra visi šiuolaikiniai patogumai būnant ant vandens. Pilnai įrengtos virtuvės, plokščiaekraniai televizoriai, Wi-Fi , baseinas, dviračiai, saulėlydžio paplūdimys. Viskas yra po jūsų pirštų galiukais. Galite patogiai miegoti iki 5 asmenų. Turime puikų oro kondicionierių ir didelius dušus. Ant denio yra valgomasis stalas romantiškoms vakarienėms lauke mėnulio šviesoje. Mes taip pat turime saulėlydžio paplūdimio zoną, kurioje rasite geriausius saulėlydžius Floridos raktų!

Kapitono kvartalai Ahoy Mateys! Florida, Raktai
Jis įsikūręs Floridos Keys, Key Colony, Maratone. Tai erdvus dviejų miegamųjų, dviejų vonios kambarių dvivietis kambarys, apsuptas vandens. Tai renovuotas grožis netoli geriausių šio miesto restoranų ir ramybės. Tai puiki išvyka, kurioje galite įkrauti išsekusias baterijas. Kapitono kvartalai yra švari ir erdvi bazinė stovyklavietė, skirta daugybei nuotykių, kurie jūsų laukia šioje nuostabioje vietoje. Vaizdai į vandenį ir geriausios žvejybos pasaulyje prieinamumas pasaulyje.

3 miegamųjų namai - puiki vieta ir privatus baseinas
Istoriniai William Skelton namai yra idealioje vietoje Eaton gatvėje, senamiestyje Key West, už kelių žingsnių nuo Duval gatvės ir visų pagrindinių lankytinų vietų. Šiame nuomojamame būste yra antras ir trečias namų aukštas, kuriame yra trys miegamieji, privatus baseinas, erdvios svetainės viduje ir išorėje, automobilių stovėjimo aikštelė už gatvės ribų ir naujai renovuota virėjo virtuvė maistui ruošti. Pirmoji namų istorija bus palikta tuščia, kai šis būstas bus išnuomotas.
Ki Vestas: populiarūs patogumai būstuose su terasa
Butų su terasa nuoma

Casa Caribe 2bed2bath sleeps 6 gražiai dekoruoti

Cayo-Hueso Suite | Chic 1 miegamasis + balkonas

Geriausias kurortas Key West, 2BD/2BA

Key West Beach namas

Slack Tide Sunset

Duval kampelis - tinka augintiniams su balkonu

Key West Condo 2B/2B su NEMOKAMU baseino ir laivo slydimu

Henrio mansarda ant vandenyno kranto
Namų su terasa nuoma

Privatus namas,sūkurinė vonia, kepsninė. Laivas ir RV automobilių stovėjimo aikštelė FL raktai

Patirkite „Ultimate Florida Keys“ išvyką.

Paplūdimio namas maratone su nuostabiu kiemu!

„Conch Cottage“ Hawks Cay saloje – prašmatni atostogų vieta tropikuose

Šalia Oasis3/2 Tiesioginis vandenynas

Viamarhe House-Private paplūdimys, baidarės, žaidimai kieme.

Puikūs namai su vaizdu į vandenyną!

Oceanview Marathon – veranda su tinkleliu nuo vabzdžių, teatras ir baras
Kondominiumų su terasa nuoma

*NAUJA* Sea La Vie-Pool & Beach

Oceanfront 3 lovų kondominiumas Ocean Edge su neprivalomu slydimu

Butas prie vandens, kasdienis tvarkymas ir pusryčiai!

Vila 5087 su „Anties raktu“ VALTIES PRIEPLAUKOJE

Erdvi studija prie vandenyno VACA-23-103

Maratono 2BR būstas prie vandens gražioje vietoje

Laikas saloje – Ki Vesto senamiestis

„Key Lime Paradise“, 2 miegamieji, 2 vonios kambariai, 6 miegamosios vietos, baseinas, sūkurinė vonia
Ki Vestas | Kada geriausia apsilankyti?
| Mėnuo | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugp. | Rugs. | Spal. | Lapkr. | Gruod. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vid. kaina | 401 € | 442 € | 412 € | 311 € | 277 € | 257 € | 263 € | 245 € | 221 € | 285 € | 316 € | 351 € |
| Vid. temperatūra | 21°C | 22°C | 24°C | 25°C | 27°C | 29°C | 30°C | 30°C | 29°C | 27°C | 25°C | 23°C |
Lankytinos vietos
- Majamis Nuoma atostogoms
- Keturi Kampai Nuoma atostogoms
- Orlandas Nuoma atostogoms
- Kisimis Nuoma atostogoms
- Majami Bičas Nuoma atostogoms
- Tampa Nuoma atostogoms
- Fort Loderdeilas Nuoma atostogoms
- Holivudas Nuoma atostogoms
- Davenportas Nuoma atostogoms
- Neapolis Nuoma atostogoms
- Sarasota Nuoma atostogoms
- Keip Koralas Nuoma atostogoms
- Būstų su pusryčiais nuoma Ki Vestas
- Viešbučių kambariai Ki Vestas
- Kondominiumų nuoma Ki Vestas
- Namų ant vandens nuoma Ki Vestas
- Būstų pajūryje nuoma Ki Vestas
- Būstų, kuriose galima rūkyti, nuoma Ki Vestas
- Laivų nuoma Ki Vestas
- Būstų su lauko poilsio zona nuoma Ki Vestas
- Būstų su elektromobilio krovimo vieta nuoma Ki Vestas
- Būstų su baidarėmis nuoma Ki Vestas
- Vilų nuoma Ki Vestas
- Kurorto būstų nuoma Ki Vestas
- Nuoma svečiams su augintiniais Ki Vestas
- Būstų su laužaviete nuoma Ki Vestas
- Butų su patarnavimu nuoma Ki Vestas
- Kotedžų nuoma Ki Vestas
- Šeimai tinkami būstai Ki Vestas
- Būstų su sūkurine vonia nuoma Ki Vestas
- Miesto namų nuoma Ki Vestas
- Butų nuoma Ki Vestas
- Būstų prie kranto nuoma Ki Vestas
- Prabangių būstų nuoma Ki Vestas
- Būstų su židiniu nuoma Ki Vestas
- Butikiniai viešbučiai Ki Vestas
- Dvarų nuoma Ki Vestas
- Būstų su baseinais nuoma Ki Vestas
- Nakvynės su pusryčiais (B&B) Ki Vestas
- Sportuoti tinkamų būstų nuoma Ki Vestas
- Būstai su neįgaliesiems tinkamo aukščio tualetu Ki Vestas
- Būstų su prieiga prie ežero nuoma Ki Vestas
- Būstų su skalbykle ir džiovykle nuoma Ki Vestas
- Kondominiumų paplūdimyje nuoma Ki Vestas
- Paplūdimio būstų nuoma Ki Vestas
- Namų nuoma Ki Vestas
- Būstų šalia paplūdimio nuoma Ki Vestas
- Riadų su terasa nuoma Monrojaus apskritis
- Riadų su terasa nuoma Florida
- Riadų su terasa nuoma Jungtinės Amerikos Valstijos
- Sombrero Beach
- Smathers paplūdimys
- Bahia Honda valstijos parkas
- Ernest Hemingway Home & Museum
- Seven Mile Bridge
- Fort Zachary Taylor Historic State Park
- The Turtle Hospital
- Florida Keys Aquarium Encounters
- Ki Vestas
- Key West Butterfly & Nature Conservatory
- Ki Vestas švyturio muziejus
- Boca Grande Key
- Mel Fisher Maritime Museum
- Trumano mažasis baltasis namas
- Ki Vestas akvariumas
- Ką veikti Ki Vestas
- Maistas ir gėrimai Ki Vestas
- Lankytinos vietos Ki Vestas
- Gamtoje ir lauke Ki Vestas
- Menas ir kultūra Ki Vestas
- Ekskursijos Ki Vestas
- Sportas Ki Vestas
- Ką veikti Monrojaus apskritis
- Pramogos Monrojaus apskritis
- Menas ir kultūra Monrojaus apskritis
- Ekskursijos Monrojaus apskritis
- Maistas ir gėrimai Monrojaus apskritis
- Gamtoje ir lauke Monrojaus apskritis
- Sportas Monrojaus apskritis
- Lankytinos vietos Monrojaus apskritis
- Ką veikti Florida
- Sveikatingumas Florida
- Menas ir kultūra Florida
- Ekskursijos Florida
- Pramogos Florida
- Lankytinos vietos Florida
- Maistas ir gėrimai Florida
- Sportas Florida
- Gamtoje ir lauke Florida
- Ką veikti Jungtinės Amerikos Valstijos
- Ekskursijos Jungtinės Amerikos Valstijos
- Lankytinos vietos Jungtinės Amerikos Valstijos
- Pramogos Jungtinės Amerikos Valstijos
- Sportas Jungtinės Amerikos Valstijos
- Menas ir kultūra Jungtinės Amerikos Valstijos
- Sveikatingumas Jungtinės Amerikos Valstijos
- Maistas ir gėrimai Jungtinės Amerikos Valstijos
- Gamtoje ir lauke Jungtinės Amerikos Valstijos





