Pereiti prie turinio
  Naršykite toliau, kad pasiektumėte siūlomus rezultatus

  Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika ir koronaviruso (COVID-19) protrūkis

  Atnaujinta 2020 m. kovo 19 d.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad koronaviruso, dar vadinamo COVID-19, protrūkis yra pasaulinė pandemija. Nuo tada protrūkis sparčiai plėtėsi, o vyriausybės visame pasaulyje ėmėsi skubių veiksmų, kad sulėtintų COVID-19 plitimą.

  Reaguodami pateikiame šias su COVID-19 susijusias atsakomybę lengvinančių aplinkybių politikos nuostatas, kad padėtume apsaugoti mūsų bendruomenę ir užtikrintume ramybę. Nuolat peržiūrėkite šį puslapį, nes jame bus skelbiamos naujienos apie taikymą.

  Santrauka

  Viešnagių ir Airbnb potyrių užsakymams, pateiktiems iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra tarp 2020 m. kovo 14 d. ir 2020 m. balandžio 14 d., taikoma ši politika, juos galima atšaukti iki numatyto atvykimo. Užsakymus atšaukusiems svečiams bus grąžinta visa sumokėta suma, o šeimininkai ir potyrių organizatoriai galės užsakymus atšaukti nemokamai bei be jokios įtakos Superšeimininko statusui. Airbnb grąžins visus paslaugų mokesčius, pritaikytus už reikalavimus atitinkančius užsakymus.

  Šeimininko (organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės užsakymams, pateiktiems po 2020 m. kovo 14 d., ir užsakymams, pateiktiems iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra po 2020 m. balandžio 14 d., bus taikoma kaip įprasta. Atšaukimai, pateikti iki 2020 m. kovo 14 d., bus vertinami atsižvelgiant į atsakomybę lengvinančių aplinkybių aprėptį, galiojančią jų pateikimo metu (o ne čia aprašytą aprėptį).

  Jei užsakymas jau pradėtas vykdyti (praėjęs numatytas atvykimo laikas), ši lengvinanti aplinkybė netaikoma.

  Vidaus užsakymams žemyninėje Kinijoje taikoma esamame žemyninėje Kinijoje galiojančių atsakomybę lengvinančių aplinkybių dėl COVID-19 pareiškime nurodyta tvarka. Luxe arba Luxury Retreats užsakymams taikomaLuxe pinigų grąžinimo svečiams politika.

  Kuriems užsakymams tai taikoma

  Užsakymai, pateikti iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai)

  Būstų ir Airbnb potyrių užsakymai, pateikti iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra tarp 2020 m. kovo 14 d. ir 2020 m. balandžio 14 d., gali būti atšaukti iki numatyto atvykimo. Tai reiškia, kad atšaukusiems svečiams bus grąžinta visa sumokėta suma, šeimininkai ir potyrių organizatoriai gali atšaukti nemokamai ir be jokios įtakos Superšeimininko statusui, o Airbnb grąžins visus sumokėtus paslaugų mokesčius.

  Būstų ir Airbnb potyrių užsakymams, pateiktiems iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra po 2020 m. balandžio 14 d., šiuo metu negalioja su COVID-19 susijusios atsakomybę lengvinančios aplinkybės. Šeimininko (organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės bus taikomos kaip įprasta.

  Jei užsakymas jau vykdomas (svečias atvyko), ši atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika netaikoma.

  Užsakymai, pateikti po 2020 m. kovo 14 d.

  Būstų ir Airbnb potyrių užsakymams, pateiktiems po 2020 m. kovo 14 d., nebus taikoma atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika, išskyrus atvejus, kai svečias arba šeimininkas (organizatorius) yra užsikrėtęs COVID-19. Su COVID-19 susijusios aplinkybės, kurios negalioja, apima: transporto sutrikimus ir atšaukimus; įspėjimus dėl kelionių ir jų apribojimus; įspėjimus dėl pavojų sveikatai ir karantiną; galiojančių teisės aktų pakeitimus; kitus valdžios sprendimus, pavyzdžiui, nurodymus evakuotis, sienų uždarymą, trumpalaikės nuomos draudimus ir pastogės vietos turėjimo reikalavimus. Šeimininko (organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės bus taikomos kaip įprasta.

  Mūsų taikoma atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika skirta apsaugoti svečiams ir šeimininkams (organizatoriams) nuo nenumatytų aplinkybių, kylančių po užsakymo. Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus COVID-19 pasauline pandemija, atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika nebebus taikoma, nes COVID-19 ir jos padariniai nebėra nenumatyti ar netikėti. Prieš pateikdami užsakymą nepamirškite atidžiai perskaityti šeimininko (potyrio organizatoriaus) nustatytų atšaukimo taisyklių ir apsvarstykite galimybę rinktis lankstumą užtikrinantį variantą.

  Kaip tai veikia

  Jei jūsų užsakymui taikoma ši politika, jis bus pažymėtas kaip atitinkantis šią politiką užsakymo informacijos puslapyje (jį galima rasti Kelionėse, jei esate svečias, arba užsakymų valdymo skydelyje, jei esate šeimininkas arba organizatorius).

  Svečiams: jei atšauksite šios politikos kriterijus atitinkantį užsakymą, gausite visą sumokėtą sumą, o Airbnb grąžins visus paslaugų mokesčius. Šiuo atveju jums nereikia su mumis susisiekti. Daugiau apie lėšų grąžinimą.

  Šeimininkams: jei atšauksite šios politikos kriterijus atitinkantį užsakymą, jums nebus taikomas mokestis, tai neturės jokios įtakos Superšeimininko statusui, o Airbnb grąžins visus paslaugų mokesčius. Šiuo atveju jums nereikia su mumis susisiekti.

  Jei jūsų užsakymui ši politika negalioja, taikomos įprastos šeimininko nustatytos atšaukimo taisyklės. Raginame susisiekti su šeimininku arba svečiu ir aptarti atšaukimus bei pinigų grąžinimą.

  Naujienos apie koronavirusą ir susiję ištekliai

  Informacijos centre surinkome straipsnius, kurie šiuo metu gali būti naudingi mūsų bendruomenei. Ten galite rasti naujausią informaciją apie mūsų atsaką į COVID-19 protrūkį, pradedant nuo politikos atnaujinimų iki šeimininkams, organizatoriams ir svečiams teikiamų informacijos išteklių. Štai keletas iš jų:

  Taip pat galite perskaityti daugiau apie mūsų Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politiką,taikomą su COVID-19 nesusijusiose situacijose.

  Visų mūsų bendruomenės narių prašome bendraujant su kitais mūsų bendruomenės nariais būti pagarbiais, palaikyti įtrauktį ir laikytis mūsųnediskriminavimo politikos.

  Ketiname tęsti šios mūsų politikos taikymo peržiūrą. Prašome sekti šį puslapį, nes jame bus skelbiami atnaujinimai bei nauja informacija.

  Prisijunkite ir gaukite suasmenintą pagalbą

  Gaukite pagalbos, susijusios su jūsų užsakymais, paskyra ir kt.
  Užsiregistruoti