Nuostabi patirtis!! Tinkamas pėsčiųjų skaičius ir puikios vietinės stotelės pakeliui. Būtinai būkite alkani. Aš dalyvavau gastronominiame ture kitur ir sustojimuose buvo pateikiami užkandžiai. Kiekvienoje stotelėje buvo pilno dydžio daiktai. Kai baigiau valgyti, jaučiausi tikrai sotus. Vienintelė kliūtis buvo ta, kad skelbime nurodyta neteisinga susitikimo vieta. GPS atvedė mus į neteisingą vietą ir mes turėjome greitai eiti 10 min. atgal, kad ekskursija prasidėtų laiku. Išskyrus tai, tai buvo tikrai verta daryti. Tik nepamirškite pasiteirauti, kur tiksliai vyks susitikimas.