Mūsų vairuotojas ir gidas buvo labai šilti ir draugiški, pakeliui nurodydami įvairius dalykus. Mus paėmė labai arti mūsų riado medinoje – už 2 minučių kelio. Kelionės automobiliu ir žygio metu jaučiausi saugiai. Vaikščiojimo metu mūsų gidas ypač rūpinosi ir buvo kantrus su mano vyru, kuris, kaip sužinojome pakeliui, bijojo aukščio – gidas davė jam savo lazdas. Padarėme pertrauką marokietiškai arbatai, kuri buvo įskaičiuota, o grįžtant žemyn valgėme taginą, kuris taip pat buvo įskaičiuotas.