Vinales mieste surengėme dvi jojimo ekskursijas ir tai tikrai buvo geriausia. Nuostabus gidas, geri arkliai (šiek tiek nervinausi po ankstesnės ekskursijos, kai mano arklys buvo šiek tiek laukinis), o mano sūnus turėjo eiti į priekį ir važiuoti greičiau, kol paėmiau jį šiek tiek lėčiau.
Vieta buvo išties kvapą gniaužianti. Sustojimai buvo puikūs, o ūkis, kuriame sustojome dėl gaiviųjų gėrimų, buvo gražus, draugiškas ir visai ne verčiamas parduoti savo gaminius. Tiesą sakant, kai kuriuos nusipirkome!
Apskritai tai buvo viena geriausių ekskursijų, kurias iki šiol atlikome Kuboje, ir labai rekomenduoju.