Labai rekomenduoju! Fabio yra labai patrauklus ir nusimanantis, o visa patirtis buvo fantastiška! Mano šeima visiškai nesinaudojo el. dviračiu (rankiniu būdu) iki el. dviračio funkcijos naudojimo visai kelionei, ir tai puikiai tiko visiems. Važiavome mažais pasivažinėjimais su žvyru, per mišką, vynuogynus ir pan., o Fabio puikiai pasidarbavo paaiškindamas regiono istoriją ir kultūrą. Pakeliui sustojome puikiems pietums su geriausiu gelato, kurį turėjome Italijoje! Apskritai, stebuklinga patirtis, kurią labai rekomenduočiau.