
Batu urvai: atostogų būstai
Raskite ir užsakykite ypatingus būstus per Airbnb
Batu urvai: trumpa statistika apie būstus atostogoms

Iš viso būstų atostogoms
Batu urvai | Peržiūrėkite 420 atostogų būstų

Kainos už naktį – nuo
Batu urvai: čia būstų atostogoms kaina prasideda nuo 9 € už naktį be valstybinių ir platformos mokesčių

Patikrinti svečių atsiliepimai
Daugiau nei 5 300 patikrintų atsiliepimų, kad būtų lengviau išsirinkti

Šeimoms tinkami atostogų būstai
210 papildomas erdves ir vaikams tinkamus patogumus siūlančių būstų

Atostogų būstai su baseinu
270 būstų su baseinu

Nuomojami būstai, kuriuose yra specialiai darbui skirta vieta
100 būstų yra specialiai darbui skirta vieta

Wi-Fi prieiga
Batu urvai: 350 čia siūlomų atostogų būstų yra su Wi-Fi prieiga

Populiarūs patogumai svečiams
Nuomojamuose būstuose apsistojantiems svečiams patinka Virtuvė, Wi-Fi ir Baseinas (Batu urvai)

Vidutinis įvertinimas: 4,6
Batu urvai: čia siūlomus būstus svečiai vidutiniškai įvertina 4,6 iš 5
Geriausiai įvertinti būstai atostogoms (Batu urvai)
Svečiai sutinka: šie būstai puikiai vertinami dėl jų vietos, švaros ir kitų dalykų.

Eikite į bokštus dvynius iš prašmatnaus ir modernaus kondominiumo su vaizdu
Ryte atidarykite miegamojo užuolaidas, kad pamatytumėte stulbinančią miesto panoramą - vaizdą dalijasi patogus darbo stalas. Raminantys taupe ir pilkos spalvos atspalviai išlaiko rafinuotą pojūtį. Šiuolaikinės vonios kambario ir virtuvės detalės yra ideali vieta tyrinėti. Mano numatomas 900 kv. m vieno miegamojo butas yra pilnai įrengtas ir visiškai įrengtas oro kondicionierius su integruota svetaine, valgomuoju, virtuve ir miegamaisiais Gyvenimas: patogi 3 vietų sofa, gultai ir plokščiaekranis televizorius, kad svečiai galėtų patogiai praleisti laisvalaikį Virtuvė: jaučiatės paruošti maistą? Nesijaudinkite, šioje modernioje ir gerai įrengtoje virtuvėje yra viskas, ko norite paruošti maistą sau arba meilei. Nenustebkite, nes čia netgi yra skalbimo mašina su džiovykle Valgomasis: paprastas ir jaukus valgomasis stalas, esantis šalia virtuvės, kad būtų patogu patiekti, galite patys paruošti maistą ir mėgautis čia valgymu, taip pat pasidalyti juoko ir stiprinimo santykiais Miegamasis: šiame erdviame ir patogiame kambaryje yra karališko dydžio lova, pasivaikščioti dienos pabaigoje, atsipalaiduoti, šiame erdviame ir patogiame kambaryje yra karališko dydžio lova, pasivaikščiojimas spinta ir rašomasis stalas, plokščiaekranis televizorius ir privati prieiga prie puikaus vonios kambario suteiks jums nepamirštamą poilsio aplinką. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - svečiai gali naudotis nemokamu Wi-Fi interneto ryšiu mano bute, kad svečiai galėtų palaikyti ryšį su draugais ir šeima arba bet kada pasirūpinti verslu „Sky“ sporto salės, esančios 39 aukšte, „Infinity“ plaukimo baseinas, žaidimų kambariai ir vaikų žaidimų aikštelė 5 aukšte, kuri veikia kasdien nuo 7.00 val. iki 10.00 val. Paklauskite ir ar tik norite. Butas yra „Fraser Residence“ viešbutyje „Central Kuala Lumpur“. Už 800 metrų nuo Petronas Twin Towers ir Suria KLCC prekybos centro. Kalbant apie patogumą, maisto prekių parduotuvė yra vos už minutės kelio, viešasis transportas ne tik pasiekiamas per kelias minutes, pvz., Bukit Nanas Monorail stotis (5 min.) ir Dang Wangi LRT stotis (7 min.), bet ir svečiai gali pasiekti pėsčiomis iki netoliese esančio Malaizijos turizmo centro (7 min.), Petronas bokštų dvyniams (18 min.), Hard Rock kavinės (8 min.), Kuala Lumpur bokšto (29 min.) ir daugelio kitų lankytinų vietų. Taip pat yra viešasis autobusas (GOKL miesto autobusas), kuris nemokamai siūlo keliautojus į darbą Kvala Lumpūro centriniame verslo rajone, kviečiame keliauti į kai kurias populiarias vietas, pvz., Pavillion, Bukit Bintang, Petronas Twin Tower, Pasar Seni ir daugelį kitų... Mes suteikiame nemokamą valymą(vieną kartą kartą) tiems, kurie apsistoja 7 naktims ir vyresniems, įskaitant patalynės, rankšluosčių keitimą ir pagrindinį valymą. (Paprašius - prieš vieną dieną įspėjimas) Butas yra 188 apartamentuose centriniame Kvala Lumpūre. Už 800 metrų nuo Petronas Twin Towers ir Suria KLCC prekybos centro.

7人家庭式舒适房源 99Wonderland BatuCaves Selayang ligoninė
XhomeStay 3 miegamieji 3 vonios kambariai (7 asmenims, galima pridėti lovą iki 10 asmenų) # Visiškai kondicionuojamas # WIFI # # Universalus lizdas su TypeC USB # Visiškai oro valytuvas Gyvenamasis ir 3 miegamieji # # Balkono rūkymo zona # Puikiai tinka šeimai ir grupei (vakarėlis neleidžiamas) Svetainė > Išmanioji televizija (Netflix) ir garsas > Stalo žaidimas Miegamasis > 3 dvigulė lova > 1 Super viengulė lova > 1 sofa-lova (svetainėje) > Rankšluostis > Drabužių stovas > Stovintis veidrodis Virtuvė > Mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, elektrinė indukcinė viryklė, kamino viryklės gaubtas > Valgymo reikmenys 8pax > Coway vandens dozatorius (karštas, šaltas, šiltas, aplinkos) Vonios kambarys > Vandens šildytuvas > Mes tiekiame > > Dušo želė, plaukų šampūnas, rankų ploviklis, audiniai > Plaukų džiovintuvas XhomeStay 4 miegamieji, 3 vonios kambariai.7–8 asmenys (yra papildomų lovų, tad gali apsistoti iki 11 asmenų) # Visiškai kondicionuojamas # BELLAIDIS RYŠYS # # C tipo ir USB tarptautinis lizdas # Oro valytuvas svetainei ir 3 kambariams # # Balkono rūkymo zona # Puikiai tinka šeimai ir grupei (be vakarėlių) Svetainė > Išmanioji televizija (Netflix) ir garsas > Stalviršio mažas žaidimas Miegamasis > 3 dvigulės lovos > 1 viengulė lova > 1 Sofa-lova > Veido rankšluostis > Pakopos > stovo veidrodis Virtuvė > Mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, indukcinė viryklė, gartraukis > Stalo įrankiai 8 asmenims > Coway vandens dozatorius (karštas, šaltas, temperatūra, normali temperatūra) Vonios kambarys > Vandens šildytuvas > Mes tiekiame > > Dušo želė, šampūnas, muilas rankoms, servetėlės > Plaukų džiovintuvas

Jaukus 2 miegamųjų būstas @ 168 Park Selayang | Wi-Fi + nemokamas automobilių stovėjimas
Sveiki atvykę į mūsų jaukius ir pilnai įrengtus 2 miegamųjų namus Selayange – puikiai tinka šeimoms, poroms, verslo keliautojams ar trumpoms išvykoms į KL. ✨ Erdvė • Visiškai su oro kondicionieriumi • Didelės spartos Wi-Fi • Išmanioji televizija su „Netflix“ • Visiškai įrengta svetainė • Virtuvė su pagrindiniais virtuvės reikmenimis • Yra skalbimo mašina • Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė 📍 Puiki vieta • Netoliese yra restoranų, būtiniausių prekių parduotuvių ir prekybos zonų • Patogus privažiavimas prie pagrindinių greitkelių Nekantriai laukiame jūsų atvykstant ❤️

Minimalistinis Muji stiliaus butas
Mūsų bute daugiausia dėmesio skiriama paprastam, aukštos kokybės gyvenimui. Rasite patogią lovą ir spartųjį belaidį internetą. Svarbiausia yra vaizdas: pabuskite ir mėgaukitės kvapą gniaužiančiais kalnų vaizdais, kurie užtikrina ramų rytą. Esame strategiškai įsikūrę netoli pagrindinių lankytinų vietų ir transporto jungčių: - 10 min. kelio nuo Batu olos - 10 min. kelio nuo Batu urvo KTM stoties - 15 min. kelio nuo MRT Kepong Baru stoties Platus vietinių restoranų, kavinių ir maisto prekių parduotuvių pasirinkimas netoliese, už 10 min. kelio.

KLCC Vaizdas Stilingas loftas 3 lovų-Bathtub-Roof Top baseinas
Neužstotas vaizdas į KLCC bokštus dvynius, Merdeka 118 (2-as aukščiausias pastatas), KL bokštas. Buto viduje nuo grindų iki lubų langų plokščių atsiveria panoraminis panoraminis vaizdas, o horizonte - stulbinantis gintaro spalvos saulėlydis. Apačioje yra 1 „King“ miegamasis ir mažesnis kambarys su čiužiniu ant grindų. Viršuje - 1 karališkas miegamasis ir didžiulis erdvus vonios kambarys su prabangia vonia ilgai karštai voniai. Mėgaukitės 48-o aukšto begalybės baseinu su nuostabia panorama ant visų legendinių KL dangoraižių.

SereneSuites KL (nemokamas parkavimas, 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai, Netflix) LSH33
Serene Suites puikiai atspindi minimalistinę, betoninę estetiką su modernia ir ramia atmosfera. Jis atrodo ir unikalus, ir žadinantis. „Serene Suites“ yra minimalistinė šventovė, kurioje neapdorotas betonas susitinka su skandinaviška šiluma, derindama pramoninę estetiką su natūralia ramybe. Namas suprojektuotas taip, kad sužadintų ramybės ir įžeminimo jausmą, pasižymi švariomis linijomis, neutraliais tonais ir atviru išplanavimu, suderinančiu šiuolaikinį funkcionalumą su organinėmis tekstūromis.

„Walnut Grove“ aukščiausios kokybės vila su baseinu
Patirkite nepamirštamų akimirkų šioje unikalioje ir šeimai pritaikytoje vietoje. Sveiki atvykę į „Walnut Grove Villa“ – jaukų ir stilingą būstą su elegantišku mediniu interjeru, puikiai tinkantį šeimoms, draugams ir atpalaiduojančioms atostogoms. Mėgaukitės erdviais, moderniais namais, kuriuose vienoje vietoje dera komfortas, privatumas ir pramogos. Užeikite į gražiai suprojektuotą gyvenamąją zoną su aukštomis lubomis ir prabangia medine apdaila, kuriančia jaukią, bet aukščiausią atmosferą.

JT Homestay @ 168 Selayang
Mėgaukitės atpalaiduojančiu ir patogiu poilsiu mūsų jaukiame bute, esančiame 168 Residensi Selayang. Šis modernus butas apgalvotai suprojektuotas taip, kad užtikrintų komfortą, privatumą ir namų atmosferą, nesvarbu, ar atvykstate pramogauti, leisti laiką su šeima, ar dirbti. Erdvė švari, gerai prižiūrima ir puikiai tinka trumpalaikėms ar ilgalaikėms viešnagėms. Svečiai gali mėgautis patogia gyvenamąja zona, ramiu miegamuoju ir būtiniausiais patogumais, kad viešnagė būtų lengva ir maloni.

Bayt Haven Homestay su privačiu baseinu [MuslimOnly]
Būstas su modernia islamo koncepcija, įkvėpta minimalistinio, švaraus ir elegantiško skandinaviško stiliaus. Įsikūręs mieste, kuriame vyrauja rami kaimo atmosfera. Tinka paprastoms šeimoms, norinčioms patogiai ir ramiai apsistoti miesto viduryje, kurioje yra privatus baseinas, balkonas, virtuvė, skalbimo zona, XBOX Playstation, vaikų kampelis, Solat kampelis, nemokamas belaidis internetas, 70 colių televizorius ir 32 colių televizorius su „NETFLIX“, „Prime“ ir įvairiais kitais patogumais.

Langit&Lantai#HospitalSelayang#168ParkMall#Uitm
Erdvūs šeimai tinkami namai pačioje Selajango širdyje. Įsikūręs gyvybingoje Selayang širdyje, šis šviesus ir erdvus būstas yra puikus poilsis šeimoms, grupėms ar keliautojams, ieškantiems komforto ir patogumo. Nesvarbu, ar esate čia dėl atpalaiduojančios šeimos poilsio, medicininio vizito, ar trumpam poilsiui mieste, šis būstas siūlo komfortą, patogumą ir puikią kainą - visa tai vienoje puikioje vietoje. Smagiai praleiskite laiką su visa šeima/draugais šiame stilingame būste.

Balio šeimos apartamentai - baseinas | karaokė | kepsninė
Puiki vieta apsistoti šeimai, mėgautis kepsnine, karaokė, kol vaikai maudosi baseine ir pasinerkite į kino vakarą mūsų kino salėje! Atsiveskite savo šeimą ir potyrį pabudę iki saulėtekio virš Tabur kalvos. Pasinerkite į begalybės baseiną su vaizdu į kalnus! 🏊♂️ Esame ant nedidelės privačios kalvos Melavatyje, apsupti vešlių džiunglių. ⛰️ Mūsų namai nėra tobuli, bet jie jaukūs ir juose jaučiama balietiška atmosfera. Čia atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai.

3R2B Sunset View Lakeside Suite @ Aradia, Kepong
Saulėlydžio magija prie ežero Patirkite saulėlydžių magiją virš ežero iš mūsų 3 miegamųjų buto komforto. Atsipalaiduokite balkone, gurkšnokite mėgstamiausią gėrimą ir stebėkite, kaip dangus virsta ryškių spalvų drobė. Viduje rasite jaukią gyvenamąją erdvę, gerai įrengtą virtuvę ir patogius miegamuosius.
Populiarūs patogumai atostogoms skirtuose būstuose (Batu urvai)
Apsistokite netoli populiariausių miesto (Batu urvai) lankytinų vietų
Batu urvai
1 016 vietinių gyventojų rekomenduoja
Hospital Selayang
7 vietiniai gyventojai rekomenduoja
99 Stebuklų Parkas
14 vietinių gyventojų rekomenduoja
Kepongo metropolijos parkas
27 vietiniai gyventojai rekomenduoja
AEON Mall
9 vietiniai gyventojai rekomenduoja
Taman Metropolitan Batu
8 vietiniai gyventojai rekomenduoja
Batu urvai: kiti puikūs būstai atostogoms čia

„Tunduh“ namai: „Boutique Studio“

Prie ežero, 2 miegamieji | 7 min. kelio pėsčiomis iki traukinių stoties | Netoli Batu urvų

Cozy22 Homestay Gombak netoli Duke Hway, KLCC, UIA

Moderni minimalistinė viešnagė | Netoli Batu urvų

„YaHa 17 Homestay Sri Gombak“ (Tik musulmonams)

Le Blanc Balloon Aradia 8 min. iki Batu olų

„Botanica Suite“ iš „SAVEE Stay Services“ (6–8 asm.)

Jaukus studijos tipo butas KL
Batu urvai | Kada geriausia apsilankyti?
| Mėnuo | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugp. | Rugs. | Spal. | Lapkr. | Gruod. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vid. kaina | 34 € | 33 € | 32 € | 31 € | 33 € | 32 € | 33 € | 35 € | 35 € | 35 € | 31 € | 36 € |
| Vid. temperatūra | 28°C | 29°C | 29°C | 29°C | 29°C | 29°C | 29°C | 29°C | 28°C | 28°C | 28°C | 28°C |
Lankytinos vietos
- Kvala Lumpūras Nuoma atostogoms
- Petaling Džaja Nuoma atostogoms
- Sepangas Nuoma atostogoms
- Bentong Nuoma atostogoms
- Kadžangas Nuoma atostogoms
- Džohor Bahru Nuoma atostogoms
- Langkavis Nuoma atostogoms
- Kuantanas Nuoma atostogoms
- Šach Alamas Nuoma atostogoms
- Batamas Nuoma atostogoms
- Malaka Nuoma atostogoms
- Genting Highlands Nuoma atostogoms
- Bukit Džalilo nacionalinis stadionas
- Arte Mont Kiara
- Arte Cheras
- Sunway Lagoon
- Petronas Twin Towers
- KLCC parkas
- Sunway Pyramid
- EKO Cheras Mall
- Pavilijonas Kuala Lumpur
- Vidurio slėnio megamolis
- The Colony by Infinitum
- Sunway Velocity Mall
- Fahrenheit 88
- Platinos apartamentai Kuala Lumpur, LUMA
- Kelana Jaya Station
- IOI City Mall
- i-City Theme Park
- Old Klang Road
- W Viešbutis ir Tropicana Rezidencija
- Tamario aikštė
- Bintang Fairlane Residence
- The Exchange TRX
- Setapak Sentral
- Paviljonas Bukit Jalil





